Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Går ej att stänga av med nyckel utan den stängs av med en stoppvajer
Rost, repor och bucklor förekommer
Målad med pensel
Huven har några skadorReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Säljs Nyservad
Fäste: Merlo
Räckvidd: Ca 3,3 m
Lyfthöjd: 6 m
Antal nycklar: 2
Lasthjälp med: Lastmaskin
CE-märkt
Krabbstyrning
Fyrhjulsstyrning
Extraljus
Blixtljus
Redskap
Pallgafflar Original
Målad med pensel
Fäste: Merlo
Räckvidd: Ca 3,3 m
Lyfthöjd: 6 m
Antal nycklar: 2
Lasthjälp med: Lastmaskin
CE-märkt
Krabbstyrning
Fyrhjulsstyrning
Extraljus
Blixtljus
Redskap
Pallgafflar Original